Këta janë politikanët që ishin në dasmën e Halili Kastratit

Halili Kastrati natën e djeshme e ka martuar djalin, ku ka pasur shumë të ftuar, në mesin e të cilëve ka pasur edhe politikanë, shkruan Gazeta Metro.


Martesa e djalit të tij Firdeus, ishte shkak që i  mblodhi ata së bashku.

Në një tavolinë së bashku ishin të ulur Kadri Veseli, Behgjet Pacolli, Sami Lushtaku, Bekim Jashari dhe ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi.

Ende nuk ka pamje tjera dhe nuk dihet a kishte edhe politikanë të tjerë apo vetëm këta.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme