Këtë nuk e shihni shpesh në futboll, portieri lëshoi portën dhe ia mësyu sulmit (Video)

Një gjë e pazakontë ka ndodhur në Serie B në Itali, diçka që nuk e shihni shpesh në futboll.

Portieri i Trapanit, Mirko Pigliacelli, e nisi një kundërsulm të shpejtë duke lëshuar portën e tij, i cili madje edhe dribloi kundërshtarët.

Fatkeqësisht në fund nuk ia arritën të gjejnë golin, pavarësisht se aksion ishte tejet i rrezikshëm. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme