Këtë sekret të pabesueshme ja zbuloi Marina – Luanës

Prezantuesja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Luana Vjollca filloi edicionin e ri të “Pa limit”.

 

Luana të ftuarën e parë në emison e kishte motrën e saj Marinën të cilën e prezantoi si  “Perfekte përtej limiteve“, shkruan rtv21.tv

E ftuara Marina në emison ka treguar një histori nga fëmijëria e tyre ku thotë se Luana e cila ka qenë bujare me të motrat për të dhënë e për të marrë veshje, nuk ishte njëlloj me shoqet e saj.

Marina ka treguar se Luana njërën prej shoqeve të fëmijërisë, Lorenën, e detyroi t’i hiqte dhe t’ia kthente rrobat e banjës kur ishin ende në det: “Dua t’i heqësh dhe të m’i kthesh tani”  i kishte thënë ajo shoqes së fëmijërisë për bikinit që “i kishte marrë”.

Luana i ka kërkuar falje publike shoqes së saj në emsion duke thënë se  “ashtu mendoja atëherë”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme