Këto dy skuadra e refuzuan Ronaldon

E ardhmja e tij vazhdon të jetë ende në ajër.
Cristiano Ronaldo raportohet se i është ofruar edhe dy klubeve të mëdha italiane, Interit dhe Milanit.

Por, të dy klubet patën përgjigje negative, duke i refuzuar shërbimet e yllit portugez.

Gazetari Tancredi Palmeri raporton se agjenti i Ronaldos, Jorge Mendes ia ofroi 37-vjeçarin dy ekipeve të qytetit të Milanos, por asnjëra nuk pranoi.

Ronaldo momentalisht është me Manchester Unitedin, në vitin e fundit të kontratës, por po kërkon një largim të menjëhershëm nga aty.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme