Këto foto dasmash fituan çmime ndërkombëtare (Foto)

Sakte.net / E hënë, 10 Tetor 2016 – 17:00

Fotografitë e dasmës janë një formë e artit, dhe këto fotografi më poshtë e dëshmojnë këtë.

 

Junebug Weddings ka lëshuar disa prej fotografive që fituan çmime në garën “Fotografia më e mirë e dasmës” këtë vit.

Këtë vit, 10,000 fotografi konkurruan në këtë garë nga fotografë të 45 vendeve të ndryshme të botës, transmeton GazetaExpress.

Këto fotografi shfaqin në vete intimitet të thellë dhe momente shumë emocionale. Shikoni ato më poshtë dhe shpërndani me miqtë tuaj! /GazetaExpress

                                     

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme