Këto foto të Kimit duhet t’i shihni patjetër (Foto)

Kim Kardashian vazhdon të mahnisë me fizikun e saj.

Kim është shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Kanye West në një mbrëmje të organizuar në New York.

Ajo është shfaqur me një fustan të Givenchy, me prerje të thellë tek gjoksi dhe dekolteja e i shfaqej për mrekulli.

Kim ka përkrahur Kanyen, i cili edhe ka performuar në këtë mbrëmje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme