Këto ishin notat e Labinot Gashit në shkollën e mesme! (VIDEO)

Këtë edicion në emisionin LEMzA me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel, i ftuar ishte një ndër figurat më të dashura të ekranit, Labinot Gashi-Labi.
Një ndër miqët e tij më të afërt zbulon edhe se çfarë nxënësi ishte Labi, dhe çfarë nota kishte ai./GazetaTribuna/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme