Kida ekspozon të pasmet në një fustan të ngushtë

Kida sapo ka publikuar një foto ‘bombastike’.

Kida vazhdon të tërheqë vëmendjen e mediave si me muzikë ashtu edhe më fotografitë joshëse që artistja nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë në llogarinë e saj në Instagram, Orhidea ndau një imazh nga festa e Ariana Fejzullahut, dhe vithet e këngëtares tërheqin vëmendjen e publikut.

Përndryshe, ka qenë një verë e suksesshme për Kidën ajo ka publikuar dy bashkëpunime me Lyrical Son ‘Deja Vu’ dhe Ermal Fejzullahun ‘Tela’ me të cilat ka kaluar shifrën e 15 milion klikimeve në Youtube. 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme