Kim Kardashian e tepron, ekspozon trupin nga afër në të brendshme dhe gati sa nuk zhvishet në foto

Kim Kardashian, ka treguar figurën e saj të përsosur në të brendshme.

39 vjeçarja, kishte fotografuar trupin nga afër me imazhet e publikuara, shkruajnë mediat e huaja.

Me disa selfie, Kimi ndau fotot në Instagram për 170 mijë ndjekësit e saj.  Në një intervistë për ‘Vulture‘ nëntorin e kaluar, Kim pranoi se ajo ishte përpjekur që me qëllim të mbulohej dhe të vishej më pak seksi, veçanërisht në faqet e saj në mediat sociale. Por së fundi, ka publikuar foto në tri ngyra të veshjeve duke i ekspozuar linjat e bukura.

Kim shpjegoi: ‘Nuk e di nëse është fakti që burri im është shprehur se ndonjëherë shumë seksi është thjesht i tepërt dhe ai nuk është i kënaqur me këtë. E dëgjoj dhe e kuptoj. Sidoqoftë, ajo tha se në fund të ditës, reperi gjithmonë më jep lirinë të jem dhe të bëj atë që dua ‘.

Kim atëherë tha në intervistë në Instagram të mos ishte e pa përshtatshëm përreth fëmijëve të saj duke u treguar e kujdesshme në paraqitje. Por së fundi, ka befasuar me dukjen duke u ekspozuar.