Kim Kardashian në një film me aktorin shqiptar

Kim Kardashian do ta kem i rastin ta shohim edhe në ekranet e mëdha të kinemave botërore.

Bukuroshja do të shfaqet me një rol të shkurtër në filmin e famshëm Ocean’s Eight.

Ajo sëbashku me motrën Kendall Jenner do të paraqiten në filmin që do të ketë rol edhe aktori shqiptar, Marko Caka, transmeton Telegrafi.

Ky do të jetë filmi i katërt i franshizës Ocean në 17-të vjet dhe vjen pas serive Ocean’s Eleven, Twelve and Thirteen.

Motrat Kardashian janë parë në qytetin e New Yorkut pasi kanë kryer skenat e xhirimit për filmin e ri

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme