Kim Kardashian në rrugë – për t’i çmendur të gjithë (Foto)

Të martën, ajo tregoi në Twitter se ka rënë në peshë për disa kilogramë, për shkak të gripit.

 

Dhe, një ditë më parë, Kim Kardashian prezantoi trupin e saj mahnitës, teksa doli për të darkuar në një restorant të Los Anxhelosit.

Seksbomba 36-vjeçare amerikane tërhoqi vëmendjen e pothuajse të gjithë kalimtarëve. /Express/