Kim Kardashian tërbon besimtarët (Foto)

Ajo është bërë objekti i sulmeve të pamëshirshme të fansave pas bëmës së saj të fundit.

Kim Kardashian është e njohur për veprimet e saj gjithmonë ekstravagante, por këtë herë i ka lënë të gjithë me gojë hapur. Fillimisht fansat e kritikuan në rrjetet sociale pasi bukuroshja 36 vjeçare shndërroi ikonën fetare, Virgjëreshën Mari, në një kimoji, por duket se asaj nuk iu bë aspak vonë.

Madje ajo u shfaq me një fustan të zi shumë të ngushtë me ikonën në mes të gjoksit të saj, duke provokuar në mënyrë shumë të fortë besimtarët dhe fansat që më parë e kishin sharë publikisht.

Çfarë mund të bëjë më tepër pas kësaj? Me siguri të na habisë sërish… /inTV/Telegrafi/