Kim mahnit në të kuqe (FOTO)

E gjithë vëmendja ishte tek Kim Kardashian kur ajo doli nga apartamenti i saj.

E veshur e gjitha me të kuqe të mbyllir Kim dukej e mrekullueshme dhe shumë seksi si gjithmonë, shkruan “DailyMail”.

Ajo ishte duke shkuar te “Yeezy Fashion show” që është e organizuar nga bashkëshorti i saj Kayne West.

Një gjë tjetër që ishte në vëmendjen e të gjithëve ishte se zonja Kardashian nuk kishte sutjena, veprim që ajo tashe ka bërë të zakonshëm. /Telegrafi/