Kimi vjen aq seksi me pamjet e fundit (FOTO)

Si duket mbretëresha Kim Kardashian është duke eksperimentuar një stil të ri dhe shumë interesant.

Kardashian dje doli në rrugët e Amerikës me një palë qizme shumë të gjata të cilat ishin të tejdukshme. Ndërsa mbrëmë ajo u shfaq me një palë qizme ngjyrë metali – të njëjta si ato të djeshmit.

Qizmet që i ka veshur Kimi kushtojnë hiq më pak se 1200 euro.

Po ashtu fustani i saj shumë i ngushtë e ‘tradhtoi’ duke ia shfaqur thithkat e gjoksit.


 

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme