Kinezi martohet me robotin që e ndërtoi vet

Një inxhinier kinez është lodhur së kërkuari gruan e tij të jetës dhe ka vendosur ‘të martohet’ me një robot që e ndërtoi vet.


Zheng Jiajia e ndërmori këtë veprim drastik, pasi dështoi ta gjente një grua të cilën do ta dashuronte e më të cilën do të martohej.

37 vjeçari gjithashtu ishte lodhur nga presioni nga familja e tij për ta gjetur një grua e për tu martuar, kështu që vendosi ta ndërtonte një robot e të martohej me të.

600

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme