Kjo aktualisht është manekinia më e paguar në botë

Cara Delevingne aktualisht është manekinia më e paguar në botë. Ajo është 23 vjeçe dhe në karrierën e deritashme nuk ka dizajner, brend apo revistë për të cilën nuk ka punuar, transmeton Telegrafi.

Fotografitë e saj janë fantastike dhe gjithmonë lënë përshtypjen e vajzës me bukuri jokonvencionale.

Kjo është fotografia e saj në të cilën nuk ka fije grimi dhe në të cilën nuk është rregulluar për paraqitje publike.

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë