Kjo është Adelina, vajza e panjohur e Sabri Fejzullahut (Foto)

Dihet që Sabri Fejzullahu, që është shndërruar në legjendë, ka pasur edhe një martesë, e cila përfundoi, por nga e cila ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

 

Sabri Fejzullahu ka qenë tejet i lidhur me fëmijët, e më shpesh është parë me të bijën, Adelinën, me të cilën edhe ka kënduar në “Akordet e Kosovës”. Adelina sykaltër ishte pika e dobët e Sabriut.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme