Kjo është bashkëshortja shqiptare e ambasadorit O’Connell (Foto)

Ai është i martuar me një kosovare por edhe pse ka vite që shërben në Kosovë si Ambasador i Britanisë së Madhe, Ruairi O’Connell nuk është parë në publik me bashkëshorten e tij shqiptare.

Ambasadori O’Connell dhe bashkëshortja e tij Elida Ramadani- O’Connell, në Ditën Ndërkombëtare për Persona të Pagjetur, vendosën lule sot pranë ‘Përmendores dedikuar personave të pagjetur’ në Prishtinë, transmeton Magazina.al

Ambasadori O’Connell  dhe Elida kanë  tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

Image

Image

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme