Kjo është dhurata e parë që Tuna mori për djalin (Foto)

Ditë më parë Tuna u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një djalë të cilit ia vunë emrin Tian.

 

Gjatë shtatzënisë Tuna ishte shumë aktive në rrjete sociale, por pas lindjes së fëmijës më pak, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale ajo ka publikuar një foto me dhuratën e parë që ka marrë djali i saj, e që duket të jetë një pasqyrë  e dekoruar mirë dhe me një lodër sipër.

Interesant është detaji me të gjitha të dhënat e Tianit nga lindja, si koha e lindjes, gjatësia, pasha e të tjera.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme