Kjo është dieta 22 ditore e ndihmoi Beyoncé që të kthehej në formë pas lindjes

Ka vetëm një mënyrë për të përshkruar performancën e Coachella të Beyoncé: legjendare.


Mbretëresha e muzikes ka qenë e hapur për punën e palodhur që ajo bëri për të përgatitur për këtë shfaqje dhe së fundmi ajo lansoi një video që përfshin klipet e saj në Coachella dhe jep një vështrim më të afërt në luftën për t’u rikthyer në formë pas lindjes.

“Jam rikthyer në skenë pasi lindja binjakë. Unë isha një grua që ndjeu sikur trupi im nuk ishte i imi, “thotë Beyoncé në videon, të cilën ajo e bëri me 22 ditë diete.

Ajo fillimisht kishte planifikuar të performojë në Coachella në 2017, por më pas ajo mbeti shtatzënë me binjakët Rumi dhe Sir, të cilët tani janë dy vjeç, dhe iu desh të priste një vit.

Videoja tregon se 22 Days Nutrition, e cila u themelua nga fiziologu Marco Borges, e ndihmoi Beyoncé të arrinte qëllimet e saj për humbjen e peshës. Tani ajo është bashkuar me Borges për të ndihmuar në promovimin e kësaj diete.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme