Kjo është e vërteta e mbulesesës së Violetë Kukajt (Video)

Sakte.net / e Hënë 26 Shtator 2016 /  09:24

Preferenca që të qëndrojë më e tërhequr nga deklaratat në media, bëri që Violetë Kukaj të bëhej pre e thashethemeve të shumta.

Një nga temat më të përfolura ishte se ajo është bërë praktikuese e fesë dhe se është mbuluar.

Po ashtu, një nga spekulimet tjera ishte se Violeta është tërhequr nga muzika për shkak të humbjes së zërit.

Këto spekulime nuk patën një replikë nga këngëtarja, mirëpo gjatë një paraqitjeje në emisionin Prive ajo ka hedhur poshtë gjithçka.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme