Kjo është gjendja e “Varrosit” që u plagos dje

Ai që e pësoi më së shumti në përleshjen mes Noizyt dhe Cozmanit ishte Denis Hajri që ndryshe njihet si Varrosi.

Reperi ndodhet në QKUK në repartin e kardiologjisë abdominale.

Telegrafi ka mësuar se gjendja e tij është e qet dhe se të mërkurën pritet të kryhet operimi. Reperi ka marrë dy plagë afër belit në anën e majtë.

Vlen të theksohet se Varrosi është duke u ruajtur vazhdimisht nga Policia e Kosovës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme