Kjo është jeta luksoze e Norës (Foto)

E diel, 13 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Postimet në Instagram me telefon duken të jenë ide e tejkaluar për këngëtaren Nora Istrefi. Pasi realizoi një varg të fotografive personale me Artan Korenicën në disa lokacione të ndryshme rreth dy javë më parë, mbase e dashuruar me rezultatin, këngëtarja e hitit ‘Majëm’ nuk po ndalet.
Tash e disa ditë me rresht, ajo po poston fotografi që e shfaqin në skena e veshje të ndryshme.
Rradhën mbrëmë e kanë pasur fotografitë të shkrepura në shtëpinë e re në lagjen Marigona ku Nora shkëlqen me fustanin e shkurtër të zi shoqëruar me një palë taka Louboutin dhe çantë të zezë YSL.
Ndryshe, seti fotografik që e çon Istrefin në një tjetër nivel është pëlqyer shumë nga fansat që kanë komplimentuar këngëtaren për stilin e linjat trupore. /Prive

n_1479027933-1310128nn_1479027936-5778967nnn_1479027947-7891056

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme