Kjo është reja e Lecit (Foto)

Aktori i madh i humorit i ndjeri Ibrahim Krajkova – Leci, edhe pse është shkëputur fizikisht nga ne, ai nuk është shkëputur tërësisht

 

Ai pas vetës ka lënë një mori skeçesh humoristike, e përveç tyre Leci ka lënë një shtëpi plotë, familje e madhe, ka lënë gruan dhe fëmijët e tij, ai ka lënë nipëri dhe mbesa pas vetës, të cilët duhet të jenë krenarë me të, shkruan “Kosovarja”.

Në ditët që kaluan, i pamë pothuajse shumicën e anëtarëve të familjes së Lecit, por nuk e pamë edhe rejën e tij.

Këtu janë disa foto të nuses bukuroshe të djalit të Lecit, ajo quhet Edita Krasjova dhe është e martuar me djalin e të ndjerit Ibrahim Krajkovës, me Bekimin.

Dhe, ja shikojeni tani disa foto të Editës, rejës së të ndjerit humoristit Leci:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme