Kjo është vajza e Vera Grabockës, Alketa publikon foto me të

Producentja dhe regjisorja Vera Grabocka i’a ka dedikuar gjithë jetën e saj karrierës, aq sa është mjaftuar vetëm me një fëmijë.

Por Linda ka lidhur miqësi dhe bashkëpunim të ngushtë me Alketa Vejsiun, miqësi e cila është përcjellë dhe tek vajza e saj e vetme Linda.

Ka qenë Alketa ajo që ka publikuar një fotografi në Instagram me vajzën e Verës, e cila duket mjaft e bukur dhe me ngjashmëri të madhe sa nga e ëma dhe nga i ati, aktori Timo Flloko.

“Me Lindën time të dashur në shijuam lindjet e diellit dhe perëndimet më të bukura”, shkruan Alketa si diçiturë. /a.y/noa.al

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme