Kjo gjë ndodh vetëm në Indi (Video)

Vetëm në Indi, në rrugë publike në Gujarat, luani nga xhungla kalon rrugën për të pirë ujë nga një gropë.

Momenti është xhiruar nga telefoni i një motoristi.

Video tregon një njeri i cili vjen nga ana tjetër e rrugës me një motor dhe ndalë mjetin e tij të transportit që t’i shmanget luanit, transmeton lajmi.net

Luani, shikon nga zhurma e krijuar dhe ngadalë kthehet në pyll, duke kaluar rrugën.

Shikojeni. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme