Kjo që do ta bëj UniKKatil, do të kalojnë vite dhe reperët tjerë s’do ta bëjnë (Video)

Reperi Rebel a.K.a UniKKatil ka lansuar mbrëmë një këngë e cila është bërë hit nëpër rrjetet sociale menjëherë, derisa kënga është realizuar nga Viktori në vitin 2002.

Por, si duket reperi kosovar nuk do të ndalet me kaq.

Burime shumë të afërta me Viktorin, kanë thënë për Express se Viktori është në përgatitje të 30 projekteve që do t’i lansojë në kohën e duhur dhe në momentin e duhur.

Gazeta Express ka mësuar se në këtë projekt UniKKatil ka punuar që një kohë të gjatë, diku 16 muaj, dhe se do të jetë ndryshe nga të gjithë reperët e tjerë.

Këngët e para ai pritet që së shpejti ti publikojë dhe fansat jane duke pritur për një kohë të gjatë për të. /GazetaExpress/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme