Kjo që ndodhi mes Iscos e Ronaldos mund t’ju ketë ikur (Foto/Video)

Isco dhe Ronaldo, ishin dy lojtarët që shkëlqyen në “Vicente Calderon”. Njëri dhuroi spektakël në fushë, tjetri realizoi het-trik, në fitoren 3:0 të Real Madrid

 

Por ajo që nuk u pa deri më tani, ishte jashtë fushe. Pas përfundimit të ndeshjes, gazetarët u drejtuan nga Cristiano Ronaldo në zonën mix dhe e injoruan Iscon.

Por, ylli portugez ua ktheu me të njëjtën monedhë gazetarëve duke iu thënë se ishte Isco lojtari i mbrëmjes dhe refuzoi t’ju përgjigjet pyetjeve të tyre, shkruan “La Sexta”, përcjell Gazeta Express.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme