Kjo skuadër kërkon transferimin e Alonsos

Atletico Madrid, ka identifikuar mbrojtësin e Chelseat, Marcos Alonso si një objektiv transferimi – zbulon Marca.

Diego Simeone dëshiron që 31-vjeçari të sigurojë mbrojtje shtesë në krahun e majtë, por një marrëveshje nuk ka gjasa të realizohet këtë muaj,përcjell ORAinfo.

Alonso ka qenë një lojtar i rregullt për Chelsean që kur Ben Chilwell ishte jashtë fushës me një dëmtim të ligamentit kruciat dhe Thomas Tuchel po punon gjithashtu për të rikthyer Emerson nga huazimi i tij në Lyon gjashtë muaj më herët./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme