Kjo xhaketë me opsion për rritjen e nxehtësisë, është perfekte për personat e ftohtë

Kjo xhaketë është ndërtuar me nxehës.

‘8K FLEXWARM’, je lejon që ta kontrolloni vetë temperaturën e xhaketës. Pa marr parasysh se sa ftohtë bëhet jashtë, xhaketa përdor teknologjinë ‘flexwarm’ që e bënë shumë më efikas sesa ngrohëset tjera.

Kjo nënkupton se mjafton ta mbushni xhaketën për një kohë të shkurtër, dhe do ju mbaj të nxehtë për 13 orë, raporton “Unilad”, transmeton lajmi.net.

Kjo xhaketë me sistemin e nxehtësisë, mund të kontrollohet dhe të mbushet përmes telefonit të mençur.

Video më poshtë. 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme