Koleksioni i makinave luksoze të Ronaldos

Disa koleksionojnë pulla postare, të tjerë objekte të vjetra, por ka edhe nga ata që koleksionojnë makina.

Persona të tillë janë të rrallë dhe numërohen me gishtat e dorës, por njëri ndër ta është edhe ylli portugez Cristiano Ronaldo.

Koleksioni i Ronaldos nisi kur ai mbërriti në Manchester dhe paga e tij shënoi një rritje të konsiderueshme, transmeton TCH.

Nga “Lamborghini Aventador” me vlerë 300 mijë euro, te Ferrari 335 Spider Scaglietti S e vitit 1957, në fotogaleri gjeni makinat e yllit portugez.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme