Konceptet e pesë veturave më të mira në këtë edicion të LA Motor Show (Foto)

Në Los Angeles Motor Show 2016 janë prezantuar konceptet e disa veturave, që pritet të hyjnë së shpejti në prodhim

Përkundër rasteve të shpeshta, kur këto makina mbesin vetëm si një formë konceptuale, sepse kurrë nuk hyjnë në treg, kësaj here kemi punime shumë më normale, transmeton Telegrafi.

Zakonisht automobilat të krijuara si koncept kanë dyer të çuditshme, rrota të mëdha dhe enterier të pazakontë, gjë që nuk do të pranohej nga klienti.

Kësaj rradhe, punimet janë shumë më lehtë të krijueshme dhe mund t’i shohim ndonjë ditë si makina në rrugë.

Sidoqoftë, këto makina janë të këndshme të shikohen sepse, janë të punuara me shije dhe teknologji të lartë.

Më poshtë janë pesë nga konceptet, që kritikët dhe entuziastët e makinave i kanë pëlqyer më së shumti. /Telegrafi/

Subaru Viziv-7

Ram Rebel TRX

Hyundai Ioniq

Jaguar I-Pace

Volkswagen Passat GT

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme