Koncepti i ri: Audi që riparohet vet dhe ndryshon ngjyrat në mënyrë automatike (Foto)

Janë publikuar fotografitë që e shfaqin konceptin e makinës së re nga Audi.

Sipas pamjeve, kemi të bëjmë me një veturë që nuk është parë më parë në rrugë, transmeton Telegrafi.

Modeli i paemëruar që është dizajnuar nga Daniel Garcia, thuhet se riparohet vet në rast të përplasjes, si dhe ndryshon ngjyrat në mënyrë automatike.

Nuk bëhet e ditur se nga çfarë materiali do të jetë i punuar ky automobil, që duket sikur ta ketë të njëjtë kapakun dhe xhamin e përparmë.

Pos imazheve që janë publikuar nga vet kompania, nuk është bërë i ditur asnjë detaj tjetër për këtë model të ri.

Koncepti i Audit të ri që riparohet vet dhe ndryshon ngjyrat në mënyrë automatike foto 2

Koncepti i Audit të ri që riparohet vet dhe ndryshon ngjyrat në mënyrë automatike foto 3

Koncepti i Audit të ri që riparohet vet dhe ndryshon ngjyrat në mënyrë automatike foto 4

Koncepti i Audit të ri që riparohet vet dhe ndryshon ngjyrat në mënyrë automatike foto 5

Koncepti i Audit të ri që riparohet vet dhe ndryshon ngjyrat në mënyrë automatike foto 6

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme