Kosovarët “fluturojnë” me Lamborghini nëpër lagje të banuara

 

Pas disa denoncimeve nga qytetarët, policia e ka ndaluar rreth orës 15;00 veturën dhe i ka arrestuar në Rüti tre persona – nga Zvicra dhe nga Kosova, transmeton albinfo.ch.

Vetura me këtë rast është konfiskuar.

Ende nuk dihet nëse ajo i takonte njërit nga shoferët e ndaluar ose ishte e marrë me qira

Të arrestuarit janë të moshës 19-40-vjeçare.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme