Kroacia zbulon listën e lojtarëve në ndeshjen me Kosovën

Ante Čačić, selektori i Kroacisë, ka zbuluar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e radhës ndaj Kosovës dhe Finlandës

Në mësim e të ftuarve janë edhe yjet si: Luka Modric, Ivan Rakitic, Ivan Perisic, Marko Pjaca, Marcelo Brozovic e Mandzukic.

Kroacia dhe Kosova do të përballen me 6 tetor në Shkodër, në kuadër të eliminatoreve për Botërorin ‘Rusia 2018’.

Kurse, Kosova listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj kroatëve do ta bëj publike të dielën. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme