Kujdes kur bisedoni me “Viber”, këtë të keqe të tij kurrë nuk e keni ditur

Sakte.net / E hënë, 10 Tetor 2016 – 09:44
A përgjohet apo jo biseda në \”Viber\”, është një pyetje që secilit përdorues të \”Viber\”-it i intereson.
Shumë nga bisedat thuhet se nuk i përgjon ky sistem, por mos u siguroni sepse \”Viber\”-i i përgjon bisedat e juaja.
Në Kosovë \”Viber\”-i ruan dhe përgjon bisedat tuaja me miqtë tuaj, e kur ato i përdorni edhe për punë të tjera, të cilat nuk mund t\’i kryeni në \”Viber\”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme