Kujt do t’i mbesë pasuria prej 100 milionë funtesh e George Michael

Pasuria e pop-këngëtarit George Michael do t’i ndahet fëmijëve që ai pagëzoi.

Legjenda e muzikës, që ndërroi jetë Ditën e Krishtlindjeve në moshën 53-vjeçare, raportohet se ka pasur pasuri prej rreth 100 milionë funtesh, sipas “The Mirror”.

George ishte kumbar i dy fëmijëve të kushërinjve të tij si dhe fëmijëve të aktorit e muzikantit, Martin Kemp.

Milioneri britanik ishte i njohur për veprat bamirëse. Ai përpos se kishte ndihmuar shumë të varfrit në Britani të Madhe, kishte dhuruar

500 mijë funte për kosovarët menjëherë pas luftës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme