Kujt po ia shkelë syrin Enca? (Foto)

Këgëtatarja Enca Haxhia është njëra ndër artistet më aktive në rrjetet sociale, duke publikuar çdo gjë nga aktivitetet që bën.
Pas pushimit, Enca iu është kthyer angazhimeve në profesionin e saj, shkruan lajmi.net.
Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në të cilin ka pozuar nga vetura duke shkelur syrin dhe me këtë foto ajo dha një mesazh.
“Kur ju e dini, ata e dinë që ju jeni çelësi i suksesit” shkruan Enca sipër fotos së postuar në profilin e saj në Instagram.
Këto ditë, këngëtarja pritet ta lansojë projektin e saj më të ri me titull ‘Ciao’

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme