Kuqi merr një vendim të vështirë për karrierën e tij si trajner (Foto)

Trajneri kosovar, Shefki Kuqi, ka dhënë dorëheqje nga drejtimi i skuadrës finlandeze PK 35 Vantaa.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të klubit finlandez, të cilët falënderojnë shqiptarin që riktheu klubi në elitën e futbollit finlandez pas 17 vitesh.

“Shefki Kuqi ka lënë postin e trajnerit të PK 35 Vantaa dhe vendin e tij do ta zë asistenti i tij”, thuhet në njoftimin e bërë nga skuadra.

Kuqi është një nga ish futbollistët më të njohur në Finlandë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme