Kur ish-et e Ledri Vulës bëhen bashkë (Foto)

E martë 01 Nëntor 2016 – Sakte.net

Në këtë foto të publikuar në rrjete sociale shohim këngëtaren Dafina Zeqiri së bashku me të dashurin e saj, fotografin Fadil Berisha dhe gjithashtu modelen Anxhela Martini më të dashurin e saj.
Deri këtu nuk ka asgjë të veçantë, por në fakt ajo çfarë e bën ndryshe këtë foto është se të dyja bukuroshet kanë qenë të dashurat e reperit Ledri Vula. Por mesa duket për ato e shkruara ka përfunduar, ndërkohë që edhe Ledri ka vetëm pak kohë që është ndarë nga e dashura e tij e fundit Adela Sollaku.