Kur këngëtarja maqedonase pohonte: Nëse ndahet Maqedonia, do shkoj me Kosovën

Këngëtarja e njohur maqedonase Tamara Angelovska ka dhënë një deklaratë të guximshme kohë më parë në emision “Zonë e lirë” të drejtuar nga Arjan Çanit.

Kur Çani pyet Tamarën se me këtë do të shkoj nëse ndahet Maqedonia, ajo jep një përgjigje të jashtëzakonshme.

“Nëse Maqedonia do të ndahet mes Kosovës dhe Bullgarisë, unë do të shkoj të jetoj në pjesën e Kosovës. Ka më shumë mundësi në Kosovë”, është shprehur ajo.

Mbase edhe deklarata është dhënë për shou apo për ta bërë më interesant emisionin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme