Kush është Haris Çoçaj ‘biznesmeni i pasur’ dhe i dashuri i Camiles që orkestroi çdo gjë që ajo të jetë Miss Kosova 2016 (Video)

Sakte.net / e Shtunë 01 Tetor 2016 – 09:03

Përveç që është përfolur për zgjedhjen e saj, Camilla është përfolur se ka edhe një të dashur kosovar biznesmen.

A është i tillë Haris Çoçaj, i dashuri i Miss Kosova, mësoni në intervistën e tij që ai e dha në emisionin #MeShukin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme