Kush nuk po e lejon Mozzikun që ta kalojë kufirin zviceran? (Foto)

Reperi i njohur Mozzik së fundmi ka udhëtuar drejt Zvicrës, pasi ka qenë i ftuar për të performuar në një koncert për shqiptarët në diasporë.

Ai nuk ka udhëtuar vetëm, pasi me të është edhe stilisti i njohur Rexhep Zylfiu, i njohur si “Mr. Rex”, i cili e ka shoqëruar reperin në këtë udhëtim.

Sigurisht që kjo ka qenë vetëm një shaka e tij, pasi Mozzik tashmë ndodhet atje dhe pritet që të mbajë një koncert mjaft të suksesshëm.