Ky është droni më kamerën më të vogël në botë (Foto)

Ky është një lloj droni më i vogël por që kryen punë me një kamerë për të marrë të dhëna për në vende apo hapsira më të vogla.

Përfshin një kamerë 2 GB  memorie, ka LED dritat për fluturimin gjatë natës.Jep një stabilitet të lartë fluturues me levizje lart-poshtë , majtas-djathtas.

Duke përfshirë fluturimet krah për krah , rrokulliset , leviz me këtë dron mund të kapni video dhe imazhe të fuqishme ajrore.

Ju mund ta keni atë për vetëm 26.99 $.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme