Ky është gjesti i Sanchezit te goli i Mustafit që po komentohet shumë në Angli (VIDEO)

Alexis Sanchez nga shumë njohës të futbollit shihet si lider në klubin e Arsenalit.

Kilianin këtë e tregoi edhe në ndeshjen kundër Manchester Cityt.

Pas golit të Shkodran Mustafit që u barazua rezultat në 2-2, ai kërkoi nga bashkëlojtarët që të vijnë të mbrojtësi dhe të festojnë së bashku të përqafuar.

Danny Welbeck kishte marrë topin të nisej nga mesi i fushës, por ai kërkoi një tubim të lojtarëve.

Kjo nuk është hera e parë që Sanchez e ka bërë këtë, pasi e kishte bërë edhe ne ndeshje me Bournemouthin në barazimin 3-3. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme