Ky është problemi i Adelinës me Valin pas lindjes se djalit (FOTO)

Këngëtarja Adelina Ismaili prej vitesh nuk e ka dëshirën ti kthehet muzikës dhe në intervistën e fundit ajo nuk ka dhënë ndonjë shpresë se do të rikthehet së shpejti.

Këngëtarja sapo është bërë nënë për herë të parë dhe entuziazmi për ardhjen e të birit është vërejtur që para se ai të dilte në këtë botë.

Adelina ka thënë se prej tani ajo dhe bashkëshorti kanë probleme rreth të birit, pasi Vali që tash ka nisur të mendoj për kolegjet e universitetet ku do të studioj djali i tyre, ndërkaq ajo vetë ka dëshirë që ti lë gjërat të rrjedhin, shkruan “Kosovarja”.

Epo, ky është entuziazëm i pastër.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme