Kylie Jenner ekspozon linjat e përkryera trupore (FOTO)

Kylie Jenner njihet si një modele, personazh i njohur i medias dhe vajza më e suksesshme e biznesit dhe është vetëm 22 vjeçe, shkruan Indeksonline.

Ajo promovon vazhdimisht brendet e saj të shumta të kozmetikës, ndërsa së fundmi ka sfiluar me linjën e veshjeve të së motrës Kim Kardashian.

Në veshjet e brendshme të markës “Skims” nga Kim Karadashin, ajo kishte vënë në pah format e përkryera trupore, të cilat ia mundësojnë një vëmendje të madhe në gjithë botën.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme