Kylie vozit pothuajse nudo (Foto)

Kylie Jenner është fotografuar gjysmë e zhveshur dhe e tejdukshme derisa ka dal për shoping gjatë ditës së sotme

 

Ajo me vete ka marrë prindin e saj Caitlyn Jenner derisa ka ecur me makinën e saj të re Lamborghini në mëngjesin e ditës së sotme (sipas kohës amerikane)

Kylie Jenner e bleu këtë makinë në vlerë të 400 mijë dollarëve dhe pas disa ditëve është parë në Kaliforni duke bërë shoping.

E…mënyra si e ka vozitur ajo Lamborghinin po ashtu është shumë seksi. /GazetaExpress/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme