Labi dikur paguhej vetëm 50 euro

Labinot Tahiri, ka qenë i ftuari i kësaj jave në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, ku ka folur për të kaluarën e tij, muzikën dhe politikën.

Ndër të tjera këngëtari ka treguar se është paguar vetëm 50 euro në fillim të karrierës së tij.

Përveç kësaj ai është injoruar edhe nga shumë kolegë artistë.

Se kush janë ata, mund ta mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme