Lada-Transformers: Babai dhe i biri krijojnë robotin e armatosur! (Video)

Një baba rus, me të birin e tij, të inspiruar nga filmat “Transformers” kanë shndërruar një Ladë të vjetër.

Ata nuk mendojnë të ndalen me kaq, transmeton Telegrafi. Në bazë të përvojës së deritashme, duan të ripunojnë edhe dy modele tjera.

Këtë “vepër” të tyre interesante, ata po e shfaqin në qytete të ndryshme. E, se për çfarë është fjala, shikojeni videon.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme